Кожен злочинець, який зважився на вбивство людини, повинен понести відповідне покарання. Жодна істота на планеті не може взяти на себе такий привілей, щоб взяти і забрати життя у людини. Кожен вміє право на життя. Не варто забувати про те, хто дарував її людству, адже тільки ця людина може забирати життя назад. Щодня величезна кількість людей гинуть з різних причин. Хтось стикається з життєвими обставинами, хтось з нещасними випадками, хтось гине від стихії, а комусь зовсім не щастить, і ця людина гине від рук злочинця. Насправді, таких випадків досить багато, і це не може радувати.

Фільм розповідає про ситуацію, яка склалася в одному місті. Справа в тому, що злочинець убив не звичайного громадянина, а співробітника правоохоронних органів. Це зовсім інша ситуація, адже у поліцейського є якийсь шматочок влади, а це означає, що злочинець повинен понести найжорстокіше покарання. Якщо у людини є в руках владу, то він повинен у будь-якому випадку залишатися недоторканим, але дана ситуація повернулася до нього іншою стороною. Фільм Пітбуль. Останній пес 2018 дивитися в хорошій якості.

Після цього інциденту була сформована спеціальна група, яка має будь-якими способами знайти і знищити злочинця, який підняв руку на людину, обличенного владою. Ситуація починає виходити з-під контролю, коли дві потужні структури вступають у протистояння.

Режисер: Владислав Пасиковский
В ролях: Марчін Дорочиньский, Кшиштоф Строїньський, Дорота Рабчевска, Адам Воронович, Рафаль Мор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress