Фільм Півтора шпигуна (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Середня школа – втілення пекла на Землі для підлітків. Це обитель концентрованої юнацької дурості і жорстоких жартів. Найчастіше об’єктами місцевих знущань стають ті, хто відрізняються чимось від усієї натовпу. У цій історії найбільше не пощастило Бобу. Добродушний вгодований хлопець щодня терпить измывания від купки місцевих задирак. Нагороджений ними неабияким прізвиськом Кривотрахера, хлопець все одно не сумує. Хулігани, не знаючи, як ще більше дошкулити йому, влаштовують хлопчині ганебну прочуханку зі шкільного душа в спортзал, де щосили йде баскетбольний турнір.

Опинившись на майданчику в чому мати народила, Боб знаходить підтримку тільки від одного єдиного друга – Кэльвина. Через двадцять років доля знову зводить друзів. На цей раз у величезній купі м’язів під два метри не відразу дізнаєшся того сором’язливого веселуна-пампуха. Суворий чоловік з грізним поглядом, представник влади – це той шкільний невдаха. Фільм Півтора шпигуна (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він прийшов за підмогою до старого товариша, як до генія в галузі математики, щоб той допоміг розкрити підступні плани зловмисників. Так колишні однокласники тепер разом на стороні ЦРУ намагаються розкрити злочин.

Режисер: Роусон Маршалл Тербер
В ролях: Дуейн Джонсон, Аарон Пол, Кевін Харт, Емі Райан, Бретт Азар, Меган Парк, Райан Хансен, Даніель Николет, Кімберлі Хоу, Слейн


загрузка...