Фільм План пограбування (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Власник нерухомості і пайовик прибуткового бізнесу торгових точок розпускає кулаки при спілкуванні з благовірної дружиною. На особі чарівної дами з деяких пір стали регулярно з’являтися сліди від ударів і ляпасів. Перелякана особа не має наміру вічно терпіти приниження від розлюченого суб’єкта, не контролює свої негативні емоції. Імпульсивний тип після непозволительного для джентльмена поведінки соромиться ницих вчинків, сором’язливо вибачаючись після побачених фіолетових плям під опухлими очима. Вірна подруга радить Ліндсей кинути забіякуватого магната, викравши у благовірного готівкові купюри на суму з шістьма нулями.

Після боязких відмовок, дружина потенційного олігарха погоджується взяти участь у нальоті на майно жорстокого типу. Для здійснення небезпечної місії дівчата ретельного готуються. В полотняних сумках зберігається вогнепальний арсенал. Для перевірки боєготовності Ніколь пропонує зробити пробну акцію, щоб випробувати в реальному справі напарницю, безстрашний дух і озброєння. Фільм План пограбування (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поліція в особі детектива Брожека спонтанно виходить на слід бандитів, які ховаються в стріпклубе Танець живота. Слідчих зацікавив незвичайний факт, пов’язаний з прибуттям в місто солідної суми приватних грошей.

Режисер: Джейкоб Куні
В ролях: Том Сайзмор, Джордан Ледд, Ніколь Мур, Кевін Неш, Тім Льюіс, Девід Гір, Тому ДеНуччи, Ліндсей Ламб, Ніколь Бардис, Лестер Кіф


загрузка...