Рей Бреслін довгі роки служить на благо своєї країни в спеціальній службі. За цей час йому вдалося стати справжнім професіоналом своєї справи. Він майстерно справлявся навіть з найнебезпечнішими злочинцями, які ставили під загрозу життя звичайних громадян. Рей став найкращим співробітником відділу і міг подати приклад не тільки молодим фахівцем, але і тим, хто вже давно перебуває на службі. Це і стало причиною того, що керівництво вирішила заохотити таку блискучу роботу свого працівника. Вони дали йому можливість поділитися досвідом з молодими працівниками, які завдяки його уроки зможуть стати справжніми захисниками.

Рей перебував на сьомому небі від щастя, коли керівництво запропонувало йому таку посаду. Він із задоволенням почав розповідати молодому поколінню, як необхідно діяти в критичних ситуаціях. Незабаром, головний герой дізнається про те, що його кращого друга і за сумісництвом напарника на ім’я Шу Рен засуджують до довічного терміну. Більш того, справжні причини такого рішення не розкриваються. Звичайно ж, Рей не міг допустити, щоб його кращий друг все своє життя перебував у в’язниці, тому вирішує зробити все можливе, щоб влаштувати йому зухвалу втечу. Фільм План втечі 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Правда, він ніяк не міг знайти те саме місце, де тримають його друга, поки не дізнається про існування якоїсь в’язниці, яка знаходиться під контролем комп’ютера. Туди потрапляють люди, які знають яку-небудь інформацію про впливових персон.

Режисер: Стівен Міллер С.
В ролях: Сильвестр Сталлоне, Дейв Батіста, Джеймі Кінг, Уес Чэтэм, Джессі Меткалф, Фіфті Сент

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress