загрузка...


Рей Бреслін займається досить дивним родом діяльності. Його справа це справжня інновація в світовій історії, де подібної професії до Рея, просто не існувало. Суть його роботи полягає в перевірці в’язниць на можливість втечі. Укладаючи договори з місцями позбавлення волі, він добровільно потрапляє під варту і всіма можливими способами, шукає шляхи втечі. За рахунок своєї діяльності, він досить відомий в колах Вартових закону і злочинного світу, адже Рея можна вважати справжньою легендою. Завдяки своєму розуму, кмітливості і хитрості, він втік з усіх в’язниць, які перевіряв на міцність.

Ще не одна справа, не викликало проблем, за рахунок чого він власне і знайшов свою славу. Незабаром Рей отримує нове Замовлення від в’язниці, що вважається найбільш охороняється в світі. Більше того, ніхто навіть не знає про місце, в якому знаходиться ця в’язниця. Відповідно своєму статусу, там містять найнебезпечніших ув’язнених з усього світу, яким безумовно не судилося побачити свободи. Дана в’язниця, може стати вінцем всієї кар’єри Рея і він без сумнівів погоджується на нову справу. Ось тільки тут і починаються проблеми героя, адже як виявилося, його висновок в цьому місці, підлаштовано недоброзичливцями. Всі хто міг знати про підставне ув’язнення, виявилися частиною змови і фактично Рей опинився у в’язниці, як справжнісінький ув’язнений.

Ось тільки подібне, його зовсім не влаштовує і сидіти на місці Рей не планує. До власної удачі, він знаходить хорошого союзника в стінах цього закладу і починає готувати план втечі. Фільм План втечі (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Мікаель Хофстрем
В ролях: Сильвестр Сталлоне, Арнольд Шварценеггер, Джеймс Кевізел, Вінні Джонс, Сем Ніл, Фаран Таїр, Вінсент Д’онофріо, Емі Райан, Фіфті Сент, Катріна Балф

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress