Фільм План втечі 3 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Рей Бреслін прославився в кримінальних колах неймовірною майстерністю, що дозволяє зламувати в’язниці будь-якого ступеня захисту. Його досвід скоєння подібних злочинів став своєрідною легендою у відповідному середовищі. Природно, таку роботу неможливо провернути без сприяння вірних соратників, що спеціалізуються в різних областях, застосовних для успішної реалізації спільної справи. Зараз їм належить провернути неймовірно складну операцію, що супроводжується смертельною небезпекою. За послугами особливих фахівців звернувся впливовий бізнесмен з Гонконгу. Людина, що має беззаперечну владу на великих територіях, має безліч недоброзичливців, які бажають усунути сильного конкурента.

Хтось із ворогів недавно вибрав жорстокий спосіб впливу на заможного чоловіка, викравши його єдину дочку. Засмучений батько готовий виконати будь-які умови, щоб визволити дитину з лап демонів, здатних нашкодити невинній дівчинці. Фільм План втечі 3 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Бреслін береться за виконання цього завдання, несподіваним чином пересікається з його особистими інтересами. Йому належить зіткнутися з дуже підступним, злісним противником, який уклав в ув’язнення дружину Рея.

Режисер: Джон Херцфелд
В ролях: Расселл Вонг, Деніел Бернхард, Гаррі Шам мл, Макс Чжан, Джеймі Кінг, Дейв Батіста, Лідія Халл, Сильвестр Сталлоне, Фіфті Сент, Девон Сава


загрузка...