Фільм Планета звірів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой фільму – актор-невдаха. Коли-то він, не позбавлений природного таланту, мріяв блищати на сцені, зриваючи своєю грою оплески глядачів. Але досягти мети не вийшло. Тепер юнак працює клоуном у цирку. Кожен вечір він виходить на арену, щоб смішити людей, які часом і не здогадуються про те, що насправді йому не до веселощів. Молода людина по вуха загруз у боргах, його літня мати хвора. І здається, що з цього лабіринту нещасть і неприємностей і зовсім не знайти виходу. Але одного разу герой дізнається про унікальному кораблі, де проходить гра під назвою «Число долі».

На борт цього судна прибувають люди з усього світу. Якщо виграти головний приз, герой зможе не тільки покрити всі свої борги, але і заробити на термінову операцію, що вимагається його матері. Тільки от виграти змагання під силу не кожному. Адже у фінальній сутичці турніру учасників чекає зустріч з жахливими створіннями – творіннями вчених-генетиків.

Дикі монстри готові розтерзати будь-якого по одній команді своїх господарів. Чи вдасться артистові вижити в цій смертельній сутичці. Фільм Планета звірів (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Хань Янь
В ролях: Чи Ифэн, Чжоу Дунъюй, Майкл Дуглас, Кевін, Ерік Хейз, Альберто Ланселлотти, Archibald C. McColl, Keith Shillitoe


загрузка...