загрузка...


Дівчинка-підліток і хлопчина, що є її ровесником, підтримують міцні дружні взаємини. Вони живуть в неблагополучному районі, розташованому на околиці Нью-Йорка, де проживають кольорові американці, на собі наслідки зазнають расової нерівності і упередженого ставлення представників закону. Зараз хлопці захоплено займаються винаходом апарату, що дозволяє здійснити подорож в недалеке минуле. Вони багато часу в батьківському проводять гаражі, намагаючись довести компактний винахід, що вміщається вільно в шкільний рюкзак, до нормального, функціонального стану.

Ідея створення подібного пристосування виникла у друзів після трагічної події, що завершився загибеллю брата дівчинки. Хлопця застрелили поліцейські на багатолюдній вулиці, вагомих причин не маючи для таких радикальних дій. Підлітки збираються повернутися в цей фатальний день, щоб запобігти безглузде вбивство. Неповнолітнім мандрівникам доведеться зіткнутися з найбільш неприємними сторонами сучасного суспільства. Фільм Побачимося вчора (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони побачать наскільки загрузли в корупції місцеві поліцейські, випробують потрясіння, дізнавшись особливості політичних ігор, де часто використовуються незаконні прийоми.

Режисер: Стефан Брістоль
В ролях: талія Уайтакер, Еві Джонс, Іден Дункан-Сміт, Марша Стефані Блейк, Астро, Бретт Дж. Сміт, Френк Хартс, Світу Лукреція Тейлор, Дамаріс Льюїс, Dante Crichlow

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress