Фільм Подорож 2: Таємничий острів (2012) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У цій частині фільму Шону Андерсону чекає подорож на таємничий острів. Несподівано він отримує закодоване повідомлення з благаннями про допомогу. Сигнал надійшов з місця, де не може бути ніякого острова. Але всупереч всьому, там існує справжній острів, на який і вирушає головний герой. Тут живуть незвичайні форми життя, знаходяться незліченні багатства, але також і небезпечні вулкани. Крім цього, Шону належить розгадати не одну загадку на цьому незвіданому острові. В полоні обставин виявляється і вітчим нашого героя. Не зумівши зупинити його, він змушений приєднатися до пригод.

Крім них на острів вирушать і пілот вертольота, і його відважна дочка. Всім разом їм належить не тільки розшукати острів, але і врятувати самотнього мешканця, який послав сигнал про допомогу. Але потрібно ще встигнути самим покинути це прокляте місце і врятуватися від землетрусу, що знищує все на своєму шляху.

У фільмі «Подорож 2: Таємничий острів» 2012 дивитися онлайн в хорошій якості HD, зібрані різноманітні жанри – це і фантастика, бойовик, комедія, пригоди. Любителям всіх цих жанрів фільм напевно припаде до душі, ні на мить не змусивши нудьгувати.

Режисер: Бред Пейтон
Актори: Анна Колвелл, Луїс Гусман, Дуейн Джонсон, Ванесса Енн Хадженс, Джош Хатчерсон, Уолтер Бенксон, Стівен Коділл, Крістін Девіс, Майкл Кейн, Бренском Річмонд


загрузка...