Фільм Погана компанія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Що стало причиною: сімейні драми, сльози, сварки, що діти, які виховуються в сім’ях, перетворилися на некерованих дурнів, на перевиховання важких підлітків відправляють в трудовий табір. Тут хлопці несподівано стикаються з групою терористів планують захопити розташовану неподалік атомну станцію, картина «Погана компанія» покаже, як відреагують діти, усвідомлюючи, що наближається ядерна катастрофа. Будучи впевненими, що бігти нікуди непосиди наважилися власними силами зупинити бандитів.

Насторожена, непередбачувана молодь стала загрозою для бравих лиходіїв, нестямно усвідомлювати, що влада не може запобігти біді, а милі проблемні малюки здатні втрутитися в плани бойовиків. Кожен учасник намагається врятувати державу від апокаліпсису, методичних вказівок немає, як діяти, але герої впевнені, вирішувати потрібно терміново і тільки їм випала велика місія дати відсіч ворогові. Про пошану і славу юні персонажі не замислюються, для них важливо встигнути і сподіватися виключно на власні сили. Фільм Погана компанія (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Друзі навіть не припускають наскільки ефектно і красиво у них вийти нашкодити бандитам. Схоже, що після подій неврівноважена дітвора багато переосмислить і стане вести себе по-іншому, напевно, в цьому і полягає дорослішання.

Режисер: Робін Крістіан Пітерс
Актори: Бу Бу Стюарт, Жизелль Бонілья, Кайл Мессі, Марк Дервін, Куїнтон Аарон, Крістофер Джадж, Медлін Дойч, Ма Ци, Вільям Етертон, Джия Скова


загрузка...