Фільм Поганий коп (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чо піль-хо-безпринципна людина, що працює кілька років в поліції. Коли можливість з’являється великі отримати гроші, він, не відчуваючи докорів сумління, порушує закон і йде на шахрайські угоди, переслідуючи корисливі цілі. Корумпований коп регулярно бере хабарі від кримінальних елементів, які бажають небажані запобігти наслідкам зустрічі з законом. Він укладає вигідні угоди з грабіжниками, не заважаючи їм вчиняти черговий злочин. Одного разу він звернувся до своїх товаришів-бандитам з пропозицією організувати пограбування складу, де зберігаються речові докази.

Несподівано на місці скоєння злочину виникла пожежа, спровокована раптовим вибухом. В результаті загинув подільник, а Чо втратив свідомість. У несвідомому стані безчесного копа виявили посеред горілої будівлі, що призвело до неприємних наслідків. Керівництво в лють прийшло від інциденту, в якому виявився замішаний співробітник. Фільм Поганий коп (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

За розслідування дивної події береться відділ, що займається внутрішніми розслідуваннями. Безпека поліцейського опиняється під великою загрозою, доведеться докласти неймовірну винахідливість, щоб уникнути викриття.

Режисер: Лі Джон-бом
В ролях: Лі Сон-гюн, Пак Пен-Ин, їм Хен-гук, Лі Ю-ен, Квон Хан-соль, Сон Ен-чхан, Чон Со — ні, Чон Га-рам, Кім Мін-Дже, Пак Хе-джун


загрузка...