Гостросюжетний фільм під назвою «Пограбування по-есекскі» розповідає про Джеза і його друзів — банду автомеханіків, які проживають в маленькій провінції. Це місце не може дати молодому поколінню гідне існування: на території містечка практично немає розваг, а робота приносить сущі копійки, яких ледве вистачає на прожиття. Природно гарячим хлопцям волочити таку жалюгідну життя не хочеться, однак поки немає способів виправити ситуацію. Жителі давно звикли до подібного способу існування і давно забули про розкоші. Але одного разу доля надає героям шанс поправити фінансове становище і стати успішними людьми.

Зовсім випадково вони дізнаються, що в містечко направляються впливові персони, які збираються проводити велику угоду, на кону якої цілий мільйон фунтів. В голові приятелів відразу народилася ідея роздобути гроші, тим більше коли нема чого втрачати, адже автомеханіки не раз переступали межу закону. Вони здійснювали темні справи і мають досвід у подібних справах. Джез виступає лідером банди і придумує хитромудрий план викрадення валюти. Фільм Пограбування по-есекскі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Правда існує серйозна проблема — виявляється готівку належить великому кримінальному авторитету, який володіє великими зв’язками. Таким чином, якщо хлопців спіткає невдача, то вони можуть не розраховувати на сприятливий результат.

Режисер: Стів Лосон
В ролях: Джордж Анабель, Річард Картер, Адам Коллінс, Дін Финлан, Хелен Кревел, Стівен Долтон

загрузка...