Фільм Поклик вовка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молодий підводник є малодосвідченим фахівцем, що працює з эхолокатором. Незважаючи на недовговічний стаж роботи, талановитий хлопець проявляє дивовижну майстерність, безпомилково розпізнаючи звуки, що видаються підводними об’єктами. Глибоководні субмарини, що курсують в непроглядній темряві океанських вод, створюють унікальні, суто індивідуальні звукові перешкоди. Професіоналізм військовослужбовця робить його незамінним членом дружного екіпажу, що виконує відповідальну місію. Їм належить визначити місцезнаходження ворожого судна і усунути загрозу.

Ворожа субмарина майстерно ховається в непроглядній глибині, маскується серед похмурого пейзажу, намагаючись уникнути прямої зустрічі з противником. Потрібно відшукати підступного ворога і негайно знищити. Екіпаж французького підводного човна знаходиться в максимальній боєготовності. На країну скоєно несподіваний напад, необхідно завдати, нищівний удар, щоб відстояти свою перевагу. Фільм Поклик вовка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У рішучий момент судно потрапляє в підступну пастку, розставлену колишніми союзниками. Врятувати підводників може тільки проявлена кмітливість і неймовірну майстерність.

Режисер: Абель Ланзак
В ролях: Паула бір, Даміен Боннар, Омар Сі, Pierre Cevaer, Реда Катеб, Себастьєн Лібессар, Жан-Ів Бертело, Алексіс Михалик, Франсуа Сівіль


загрузка...