Фільм Покровитель (1985) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний персонаж кримінального бойовика «Покровитель» є дуже нестриманою людиною, через що одного разу його усувають від служби. Чоловік не падає духом і вирішує влаштуватися на роботу в одну з охоронних компаній. Через деякий час героям належить відправитися на дуже великий захід, де будуть найвпливовіші і багаті міські жителі. У самий розпал показу мод, невідомі злочинці викрадають дочку відомого мільйонера. Тільки Біллі Вонгу під силу знайти викрадену дівчину. Всі докази і зачіпки вказують на Гонконг, саме туди і відправляється колишній поліцейський.

Опинившись в місті, він потрапляє в самий епіцентр найбільшого наркобізнесу. Ось тільки чи зможе він поодинці знайти її? Злодії виявилися настільки зухвалими, що примудрилися увірватися на елітний показ мод, розстріляти охорону, та ще й викрасти доньку дуже впливової людини. Фільм Покровитель (1985) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Їх план був просто ідеальний, але ніхто не міг уявити, що саме цю вечірку буде охороняти поліцейський на ім’я Біллі. Його зайва гарячність відома всім іншим колегам і начальству, який прийняв рішення про його відсторонення.

Режисер: Джеймс Глікенхаус
Актори: Джекі Чан, Денні Айелло, Сенді Олександр, Віктор Арнольд, Кім Басс, Ірен Брутто, Джессі Камерон-Гликенхаус, Аль Серулло, Рой Чяо, Річард Кларк


загрузка...