Фільм Полярний (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Крутий скандинавський актор в ролі мегакрутого Джона Уіка. Виглядає дуже захоплююче. Зовсім недавно Дункану Візлі не було рівних у справі смертовбивства. Кращий кілер в цілому світі. Але тепер він втомився. Він пішов. На оці піратська пов’язка після особливо агресивних сутичок. Досвідчений вовчара забрався далеко на північ, де проводить час в заняттях полюванням і медитацією, згадуючи дні колишньої і дуже кривавої слави. Між справою заводить знайомства з сусідами і навіть стає друзями з жителями прилеглих заміських садиб. Але проживання таких типів на пенсійних умовах не може тривати вічно.

Ворог з минулого життя з’являється в найнесподіваніший момент і завдає образливого удару. Дункан в повному порядку, але постраждали його тихі, мирні, нічого не підозрюють друзі по лісовому землеволодінню. Містер Візла розуміє, що його старі приятелі не відв’яжуться, поки їх дуже сильно про це не попросити. Наприклад, можна їх тупо всіх перестріляти їх кулемета, а інших добити бейсбольною битою. Ось такий план.

Хоча, зрозуміло, війна виявиться набагато більш несподіваною і захоплюючою. Давайте зацінимо сутичку, враховуючи наскільки крутий актор-Міккельсен-зайнятий у головній ролі. Фільм Полярний (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Йонас Окерлунд
Актори: Мадс Міккельсен, Ванесса Енн Хадженс, Кетрін Уіннік, Рубі О. Фі, Джонні Ноксвіл, Метт Лукас, Сіма


загрузка...