загрузка...


Одного разу юні дітлахи стали жертвами одних вчених, які були генетиками. З’ясувалося, що діють герої відчули на собі, що значить експеримент безумців, і що він може нести в собі небезпечного. Головні герої безпосередньо зустрілися з жахливими явищами, від яких відмовитися, вони вже були не в праві. Зараз, життя висить на волосинці від смерті, і все із-за того, що навіть самі вчені не розуміють, до чого приведе їх цей експеримент. Проходить час, і діють герої власні очі бачать один кошмар і починають розуміти, що все може бути ще гірше.

Виявилося, що вчені з бідних дітей зробили полуптиц-напівлюдей. Звичайно, цей фактор шокував хлопців, але він ще приніс їм небагато користі, а все з-за того, що хлопці навчилися літати, і змогли втекти з лабораторії, де відбувалося стільки жахливих обставин. Не потрібно думати, що ти вільний, коли минуло лише кілька годин, стали розуміти головні герої історії, адже вже зараз, вони обізнані інформацією про те, що їх вирішили схопити і повернути в лабораторію.

І для цього, генетики відправили напівлюдей-полуволков. Ці істоти отримали пряме розпорядження, і тепер зупинити їх на шляху, практично неможливо. Фільм Полювання на ангелів / Максимум Райд 2016 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Джей Мартін
В ролях: Керрі Уомплер, Гавін Левіс, Ліліана Врей, Еллі Марі Еванс, Пітер О’Брайен, Ліллі Оуенс, Тетона Джексон, Зейн Еморі, Патрік Джонсон, Люк Грегорі Кросбі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress