Фільм Полювання на монстра (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ще кілька тисячоліть тому на нашій величезній планеті знаходилося місце кожному. Досить вдавалося мирно співіснувати протягом тривалого часу не тільки простим людям, але й іншим істотам. Проте така згода, миролюбне ставлення один до одного тривало недовго. Завжди знайдеться якась особистість, яка прагне до абсолютної влади. Розпочалася на планеті запекла війна, яка в ході кровопролитних, незліченних битв призвела до повного знищення демонів. Небагатьом з них вдалося зберегти свої життя, і всі вони знайшли тимчасове укриття в надрах землі.

На тлі стільки трагічних подій відбувається зустріч молодого юнака і чарівної дівчини демона, які й стали головними персонажами фільму, називається Полювання за монстрами. Подібний союз природно неадекватно сприйняли прості люди. Вони всіма силами намагаються знищити кохану хлопця. Починається на них справжнє полювання, яка посилилася ще більше, коли стало відомо про можливу появу на світло плід їхньої любові. Фільм Полювання на монстра (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Нещасної парі доводиться терміново рятуватися втечею, щоб зберегти життя не тільки власні, але й майбутнього новонародженого. Тисячі випробувань належить їм пройти, щоб знайти притулок на землі.

Режисер: Раман Хюі
В ролях: Бай Байхе, Цзін Божань, У Цзян, Ілейн Цзінь, Уоллес Чун, Ерік Цан, Сандра Нг, Тан Вей, Яо Чень, Ні Янь


загрузка...