Фільм Поранений: Повернення (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Центральним персонажем фігурують у центрі сюжетної лінії в представленому бойовику є якийсь чоловік по імені Аджай. Він з дитинства любив спорт, тому саме йому й присвятив своє життя. Герой багато років був боксером і досягнув на цьому терені величезних успіхів, ставши професіоналом у своїй справі і придбавши світову популярність. Але зараз він давно не стояв на рингу, адже вже протягом чотирнадцяти років він сидів у в’язниці. Його судили за те, що в першій половині дев’яностих років минулого століття Аджай влаштував над чоловіком, який убив його брата самосуд, тим самим помстившись за найріднішу людину.

Термін відсидки пройшов і тепер головний герой виходить на волю і вирішує почати своє життя з чистої сторінки книги життя. Помічником йому в цій справі є фахівець в області психіатрії. Через трохи часу героєві вдається створити свій власний рух, з допомогою якого він починає карати тих, хто цього заслуговує. Він викорінює Мумбаї від злочинності не гірше ніж правоохоронні органи, а навіть краще і ефективніше. Фільм Поранений: Повернення (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Одного разу Аджаю стає відомо, що його хорошого друга поліцейського у відставці вбив впливовий бізнесмен. Відео з процесом вбивства було викладено в інтернет. Аджай вирішує помститися, хоч і усвідомлює, що може знову потрапити за грати.

Режисер: Санні Деол
В ролях: Санні Деол, Rishabh Arora, Надіра Баббар, Хэрш Чхая, Тиска Чопра, Рамеш Део, Ruhanika Dhawan, Закір Хуссейн, Нарендра Джха, Manoj Joshi


загрузка...