У минулому головний герой фільму був відомим спортсменом, професійно займався хокеєм. Всі пророкували хлопцеві велике майбутнє, пов’язане зі світом спорту, але доля так розпорядилася внести свої корективи в життя героя, і він виявився пов’язаний зі світом криміналу. Після того, як кар’єра в хокеї не найліпшим чином, він змушений був піддатися на вмовляння злочинців і перекваліфікуватися в наймані вбивці. Кримінальні авторитети завжди відчували нестачу в міцних хлопців, які завдяки специфіці своєї протизаконної діяльності рідко коли затримувалися на цьому світі.

І колишній хокеїст став одним з кращих кілерів в місті. Його не мучили докори сумління, коли він відправляв незнайомої людини на той світ. Єдине, що його по-справжньому хвилювало — це розмір гонорару, одержуваний їм за черговий успішно виконаний «замовлення». Однак життя поза законом частенько приховує гостре каміння, про які неважко спіткнутися. Так сталося і з нашим героєм. Чи не порозумівшись з одним впливовим людиною, він і сам опинився на мушці своїх колег-найманців. Щоб врятувати власне життя, він змушений був тікати з міста куди подалі. Десять довгих років він успішно переховувався від переслідувачів, поки йому не довелося повернутися в рідне місто. Це було пов’язано з проблемами, що виникли у його брата. Хлопцеві терміново була потрібна допомога, і колишній спортсмен зобов’язаний був взяти на себе опіку над родичем. Герой розраховував на те, що за десять років про його існування старі вороги давно забули, проте він сильно помилявся щодо цього.

Як не намагався чоловік залишатися більш непомітним, у нього це не сильно виходило. В результаті колишні вороги знову напали на його слід і спробували довести розпочате десятиліття назад справу до кінця. Герой розуміє, що йому доведеться в черговий раз вступити в бійку. Фільм Поразка в першому раунді (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бретт М. Батлер, Джейсон Дж. Батлер
В ролях: Ділан Брюс, Рейчел Вілсон, Роб Рамсей, Крістіан Бруун, Пітер МакНейл, Джон Капелос, Персі Хайнс Уайт, Бумер Філліпс, Джоел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress