загрузка...


Ця цікава і забавна, але в той же час напружена історія про трьох людей, які абсолютно випадково стали в країні шуканими злочинцями. Починається цей фільм зі звичайною ситуації — чоловік, водій невеликої машини відмовився показувати свої права на водіння поліцейським і втік під час перевірки. Його став наздоганяти на мотоциклі один з сищиків. Тим часом на заправці, яка була розташована неподалік від «місця злочину» виявляється другий герой, неправильно заправив бензином своє авто, через що воно і все навколо нього вибухнуло.

Лише чоловік зміг залишитися живим. Він також вирішує втекти звідти, щоб не піддатися покаранню. Але повернемося до першого водієві: поки він вислизав від поліцейського, за ними вже стало стежити телебачення на літаку, що повідомляє місцевим жителем залишатися вдома і не порушувати закони. А тим часом двоє хлопців забігли в один гараж і стали думати, як їм позбутися від стеження. Поки вони там відпочивали, їх встигли оточити захисники правопорядку, але якимось дивом їм вдалося вислизнути з лап поліцейських.

Трохи згодом хлопці зустрічають милу дівчину, яка звільнилася з дуже важливої ​​роботи, і плюнувши на все, вирішила відправитися в подорож по Новій Зеландії. До її ідеї приєдналися і наші герої. Фільм Поркпай (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Matt Murphy
В ролях: Дін о’горман, Джеймс Роллестон, Ешлі Каммінгс, Антонія Преббл, Метт Вілан, Шива Маршалл, Бен Мітчелл, Томас Сейнсбури, Джеральдін Брофі, Скотт Уіллс

загрузка...