Історія фільму розгортається в тому світі, де всім правлять гроші. Тепер люди звертають своє існування і всіляко прагнуть поліпшити свій добробут. Головні герої прагнуть до того, щоб збагатитися, жадібність здійснює не людські вчинки. У цьому світі перестали існувати люди які цікавляться іншими проблемами, вони займаються з тим, що заробляють величезні гроші. Ковані та вигідні угоди це саме те, що необхідно. В центрі уваги опиняється чоловік по імені Адам разом зі своєю командою він займається тим, що поширює наркотичні препарати загадкового походження.

Головний герой має тісний зв’язок із злочинним угрупуванням. Завдяки роботі з мафією він займається поширенням речовин по всьому світу. І раптом несподівано знайшовся китайський наркоторговець, який зміг роздобути діючий спосіб обману. Він створив схему і обходить спільників заради того, щоб отримати додатковий прибуток.

І от якось раз цей китайський наркоторговець прийняв рішення реалізувати свій підступний план він готовий робити необдумані вчинки заради того, щоб образити своїх спільників. Фільм Порочні від природи (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Іззі Трауб
В ролях: Брент Харві, Джованна Ніколь, Аллен Теоски Роу, Івонн Лу, Арія Еморі, Ентоні Фикко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress