Фільм Посильний (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Райан Теллер є найманий вбивцею. Він зміг відмінно зарекомендувати себе в якості досвідченого кілера, нещадно розправляючись з життями людей, неугодними замовникам. Тільки одного разу він вирішив, що прийшла пора назавжди залишити світ злочинності. Він намагався зав’язати з настільки неугодним минулим. Колишній кілер залишив кримінал і відправився жити в оточенні дивовижної природи. Відтепер його будинком є човен. Кожен день він підтримує спілкування з місцевим хлопчиськом на ім’я Доні. Також Райану подобається його сім’я.

Тільки одного разу на очах Теллера трапилася трагедія. Доні збив автомобіль, що належить місцевому злочинному угрупуванню. Терпіти безкарність в цій ситуації Райан не збирався. Він вирішив використовувати напрацьовані навички, щоб поквитатися з кривдниками дитини. У його планах влаштувати криваву бійню, яка дозволить знайти заспокоєння.

Минуле найманого вбивці наздоганяє його і його жорстокість, коли він здійснює останнє вбивство, щоб все виправити. Фільм Посильний (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Корі Пірсон
Актори: Пол О’Брайен, Захіра Алека Ашари, Альфрідіус Годфред, Маріо Ірвін, Агні Пратіштха Кусвардоно, Рікі Мартін, Валентайн Пайен, Гері Плант, Ерма Пратма, Петті Санді


загрузка...