Фільм Потрійна загроза (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


А з ним Скотт Едкінс, Тоні Джа, Тайгер Чень, Майкл Джей Уайт, а також професійний боєць MMA, колишній чемпіон світу UFC у середній вазі Майкл Биспинг – разом ці круті мужики покажуть народу кращий бойовик 2019 в стилі 90-х. Понеслася! Шляхи китайського магната і міжнародного кримінального синдикату перетнулися, в результаті чого на дочка бізнесмена, відому в країні бізнес-леді, філантропа і громадського діяча, був виписаний контракт на вбивство з величезною нагородою за виконану роботу. За справу беруться кращі кілери світу, які на запрошення зловісного синдикату з’їхалися в Гонконг з різних точок планети, щоб ліквідувати могутню дамочку, підірвати її вплив батька і показати всім зацікавленим, що з мафією жарти погані.

Так вийшло, що на території країни вже знаходилися кілька досвідчених найманців, які з волі долі опинилися в епіцентрі сутички. Для дружини одного з крутих найманців, запеклого безжального бійця Джаки, це зіткнення закінчилося смертю. Тепер для овдовілого і ледь не загиблого чоловіка питання честі помститися лиходіям, які вбили його кохану жінку. Фільм Потрійна загроза (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Кілери зібралися, щоб ліквідувати зовсім іншу жінку і мають намір виконати цю дорогу місію найближчим часом, однак на шляху злочинців постає палаючий люттю і жагою помсти Джака, до якого приєднуються ще два серйозних майстри рукопашного бою та східних єдиноборств.

Режисер: Джессі Джонсон
Актори: Тоні Джа, Іко Уайс, Тайгер Чень, Скотт Едкінс, Селіна Джейд, Майкл Джей Уайт, Домінік Ванденберг


загрузка...