Гонки в свій час мали величезну популярність, адже це саме той вид детальності, який надає людині максимальну кількість адреналіну і позитивних емоцій. Шон Боссуэл виявився саме таким хлопцем, який через свого постійного самотності вирішив пов’язати своє життя з гонками. Він довгий час обирав собі, автомобіль якої повинен стати для нього чимось неймовірним. Але на подив, автомобіль він купив абсолютно випадково і він навіть подумати не міг, що в майбутньому він на ньому буде, творити такі речі.

Раніше він займався звичайними погонями від ментів, і простими заїздами, але знайомство з Твінкі повністю змінює його життя. Цей приятель розповів йому про дріфт-гонки, і це розповідь його просто вразив. Ця зустріч стала для нього новим етапом у житті, і він без будь-яких вагань вирішив спробувати себе в цих перегонах. Прийшовши на майданчик, він побачив хлопця, який вважався тут королем дріфту, і тоді він вже хотів його перемогти, але зробити це було абсолютно неможливо.

Лише через довгий час, завдяки своїм зусиллям йому вдається встати з цим хлопцем в заїзд, який власне і зможе визначити справжнього переможця. Фільм Потрійний форсаж: Токійський дріфт (2006) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джастін Лін
В ролях: Лукас Блек, Бау Вау, Санг Кенг, Брайан Ти, Наталі Келлі, Брайан Гудман, Джейсон Дж. Тобін, Кейко Кітагава, Сонні Тіба, Леонардо Нам

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress