Фільм Потрійний кордон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Місце де перетинаються три державні кордони між Парагваєм Бразилією та Аргентиною вже давно облюбоване злочинністю. Ці місця вважаються справжнім раєм для наркоторговців та інших бандитів з усього регіону. Тут вони відчувають себе як в раю, адже оперативники державних служб не можуть їх дістати. Завдяки продажам наркотиків місцевий картель має великі кошти. Але невже така ситуація триватиме завжди? Бандити утримують цю територію від втручання військових сил, але одного разу п’ятеро сміливих хлопців вирішують поламати цю систему.

Головні герої втомилися дивитися на те, як гинуть їхні колеги, а ситуація все одно не змінюється. Хлопці вирішують взяти ситуацію в свої руки і розібратися з бандитами, які кінець знахабніли і вже нічого не бояться. Хлопці хочуть вбити місцевого наркобарона, який постачає грошима картель. Таким чином вони позбавлять численну злочинність місцевості великих грошей.

Але при цьому вони не забувають про свої власні бажання, адже герої збираються привласнити всі гроші наркобарона собі. Що вийде у головних героїв з цієї затії? Фільм Потрійний кордон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джей Сі Чендор
Актори: Бен Аффлек, Чарлі Ханнем, Педро Паскаль, Оскар Айзек, Адріа Архона, Гаррет Хедлунд, Шейла Ванд, Крістін Хорн


загрузка...