Хто ж такий повітряний маршал? Це спеціальний агент, який забезпечує безпеку пасажирів та екіпажу повітряного судна в момент здійснення польоту. Присутні вони не на кожному рейсі, а тільки тоді, коли цього вимагає необхідність, коли є підстави припускати про можливу загрозу — вчинення терористичного акту. В один із днів фахівець перебуває на борту лайнера, що здійснює переліт з Нью-Йорка в столиці Англії — Лондон.

Після зльоту, члени екіпажу починають приймати повідомлення від невідомих злочинців, з вимогами адресованим уряду США, про перерахування ним на офшорний рахунок 150 мільйонів доларів. При невиконанні цієї петиції, терористи обіцяють, проводити розстріл по одному пасажиру через кожну третину години. Фільм Повітряний маршал (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Біллу доведеться швидко включити всі свої необхідні знання та навички для того, щоб вміло і результативно протистояти досвідченим, підступним, дуже небезпечним злочинцям і врятувати нещасних пасажирів повітряного судна.

Режисер: Хауме Кольет-Серра
В ролях: Ліам Нісон, Джуліанна Мур, Мішель Докері, Корі Столл, Джейсон Батлер Харнер, Нейт Паркер, Скут МакНэри, Лупі Нионго, Омар Метуолли, Лайнас Роуч

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress