Мольтес молодий чоловік відбуває термін покарання у в’язниці. Реджо є його наглядачем. Цих чоловіків об’єднує та обставина, що вони обидва були азартними гравцями і вважали фортуна рано чи пізно їм посміхнеться. Мольтес на всі свої гроші завжди купує лотерейні квитки, в них він перекреслює числа, а потім передає своєму тюремникові. Цим він вже займається протягом довгих років, але зірвати великий куш досі так і не вдалося. Незважаючи на це, ув’язнений не готовий просто так здаватися. Настає момент, коли доля підносить йому великий подарунок і винагороджує за всі його старання.

Зовсім простий в’язень виграв в лотерею п’ятнадцять мільйонів. Йому вдалося це зробити завдяки тому, що вгадав заповітні номери і тепер нарешті він став багатий. Тільки незабаром з’ясовується, що його наглядач пропав при загадкових обставинах. Мольтес не готовий віддавати йому свій виграш, починає розробляти план втечі і потім реалізує його в дію. Тепер йому залишається тільки відшукати зрадника і забрати свій заповітний квиток з виграшем.

Він не знає де його шукати і чи зможе взагалі це зробити, тільки і відступати теж не збирається. На шляху героя фільму чекатиме безліч перешкод і найнеймовірніших пригод. Фільм Повний привід (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ален Берберян, Фредерік Форестьє
В ролях: Жерар Ланвен, Бенуа Пульворд, Хосе Гарсія, Джимон Хонсу, Россі де Пальма, Жан Бенгиги, Гарі Типлэди, Жерар Дармон, Стоми Багсі, Марко Принц

загрузка...