загрузка...


Прибульці давно планували і готувалися до атаки планети. У підсумку, вони зуміли здійснити свій блискучий план і застати людей зненацька. Тепер країни Заходу буквально знаходяться в руїнах, а все людство вже близько до повного вимирання. Шансів, щоб вижити і повернути ситуацію у зворотний бік практично немає, і всі навколо це чудово розуміють. Один зі спецназівців Америки як раз виконував завдання в Африці, коли прибульці почали атакувати Землю. Хлопець у підсумку отримав потужний розряд струму і відключився. А коли він відкрив очі, то вже не зміг пригадати нічого з того, що відбувалося нещодавно.

Навіть свого власного імені, він не зміг пригадати. Він знав лише про те, що перед ним стоїть завдання, яка допоможе врятувати людство, і він повинен виконати її будь-якою ціною. Об’єднавшись з лікарем, так само перебуває в повному шоці від того, що діється навколо, хлопець починає діяти. Разом їм належить дістатися до безпечного місця, але цей шлях дуже небезпечний. Фільм Повстання (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже жорстокий ворог зустрічається на кожному розі і вбиває всіх, хто трапляється на шляху. Чи зуміє цей солдат виконати свій обов’язок і врятувати всіх невинних і беззахисних людей навколо? Або ж, все-таки, шансів вже немає.

Режисери: Джо Миэйл
Актори: Біпаша Басу, Каран Гровер, Сулабха Эрийа, Закір Хуссейн, Ніна Гупта, Нилима Прія і Санджай Шарму

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress