У світі чимало місць, де світ замінений на насильство. В одне з таких перенесеться глядач кінострічки «Поза законом». Там, де закінчується правосуддя починається життя вуличних банд. Головорізи керують своїм районом, спираючись тільки на свої переконання. Бачачи, що в цьому місці коїться самосуд, правоохоронні органи не втручаються. Мало того, вони взагалі перестали відвідувати цей злачний район. Але що робити звичайним мирним жителям, які боятися постраждати від рук і зброї бандитів. Відчайдушні люди намагаються самі вирішити свої проблеми. Але зробити це не так просто. Адже на всі словесні аргументи їм відповідають кулаками і кулею.

Тоді найсміливіші і активні з жителів розуміють, що потрібна допомога професіонала. Люди просять Брайанта навчити їх військовим азам. У наставника є величезний досвід у таких справах, адже він — ветеран війни в Іраку. Відставний солдат намагається навчити недосвідчених людей. Але у нього нічого не виходить. Тоді він застосовує до них інший метод: «Клин клином». Фільм Поза законом (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він спрацював чудово. Звичайні жителі в минулому стали справжніми солдатами свого району. Ось тільки біда. Тепер вони самі перетворилися на бандитів. Так чому ж вони стали краще тих головорізів, які погрожували їм донедавна.

Режисер: Нік Лав
Актори: Шон Бін, Денні Дайер, Руперт Френд, Шон Харріс, Ленні Джеймс, Боб Хоскінс, Селлі Бреттон, Джо Джексон, Ігор Смилжевич, Джеймс Фарбелл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress