Джейку доводилося багаторазово дивитися в очі смерті. На його рахунку багато виконаних секретних завдань уряду. З самого дитинства хлопець мріяв про військову службу, бажаючи повторити шлях батька. Батько був кадровим офіцером. Він знайшов смерть під час виконання завдання. Мами персонаж ніколи не знав. Вихованням осиротілого підлітка займався товариш по службі тата. Ставши дорослим, юнак не замислювався про вибір професії. Дитяча мрія розбилася об неприємні реалії. На службі стався сумний інцидент, який змусив героя покинути підрозділ.

Спецназівцю складно на громадянці адаптуватися до мирних умов. Одного разу чоловік зустрічається з давньою знайомою, яка попросила допомоги. Дівчина позбулася батька, але поліцейські не поспішають розслідувати вбивства.

Пізніше винуватців злочину схопили, але після суду виправданих негідників випустили. Дівчина володіє неспростовними доказами, проте не вірить більше правоохоронцям. Фільм Поза законом (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Адам Коллінз, Люк Редфорд
Актори: Адам Коллінз, Еммелін Келлі, Енді Колдервуд, Андре Сквайр, Оллі Крісті, Джессіка Норріс, Ентоні Берроуз, Зара Пітіан, Тіна Харріс, Брайан Вудворд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress