Фільм Пригоди в Гонконзі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюй Гавкоту – колишній художник, який не витримав суворої життєвої реальності і змушений був зізнатися самому собі, що він не в змозі досягти всього того, чого б йому хотілося мати в житті. Тепер весь свій вільний час він проводить разом з дружиною на ім’я Цай Бо, яка просто одержима думками про народження дитини. Але чоловік вже втомився від постійних скандалів з дружиною, а також від постійних нападок її химерних родичів. Одного разу він вирішує відшукати і зустрітися з Ян-Йу. Ця жінка була його першим коханням, знайомство з якою відбулося у дуже далекому минулому.

Головний герой шалено закохався в цю красуню ще в шкільні роки і навіть розраховував зіграти з нею весілля. Однак доля все розгорнула інакше. Останній раз Сюй Гавкоту бачив її майже п’ятнадцять років тому. Природно, що за такий тривалий час Ян-Йу могла вийти заміж, але чоловік твердо має намір, як мінімум, відшукати її, а заодно і дізнатися про все. Така можливість перебувати дуже швидко – сім’я Сюй Гавкоту вирушає відпочивати в Гонконг. Фільм Пригоди в Гонконзі (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чоловікові вдалося довідатися, що як раз в цей час його перша любов теж буде в цій країні, щоб знову спробувати відкрити свою художню виставку. План зустрічі було б ідеальним, якби не зведений брат, який знімає все на камеру.

Режисер: Сюй Чжен
В ролях: Сюй Чжен, Чжао Вей, Бэйэр Бао, Сінгх Хартихан Битто, Ендрю Даш, Du Juan, Сем Лі, Хун Пань, Сунь Ванг, Юаньюань Жу


загрузка...