загрузка...


Джонні вдалося пристосуватися до суперсопосбностям, які дарував йому Сатана. Йому складно жити серед звичайних людей і нічим не видавати те, чим він займається в нічний час доби. Пошуки гідної роботи привели чоловіка в секту, члени якої намагаються наблизитися до диявола. Все відбувається за допомогою спеціального обряду, що відбувається раз в чверть століття. Сектантам вдалося підготувати необхідні предмети, ось-ось ритуал почнеться. Підсумком стане вселення диявола в маленького Блейна, чому той відчайдушно чинить опір. Батько дитини готовий на все, щоб врятувати сина з рук лютих фанатів, але поодинці боротися зі злом неможливо.

Страшний обряд здійснений, диявол вселяється в дитину в день його народження, але хлопчик смертний, а значить, йому загрожує реальна небезпека. Необхідно повернення Примарного гонщика, здатного впоратися з будь-якими проявами зла. Зараз же психіка Гонщика зазнала значні зміни – в ньому не залишилося ні краплі жалю, він легко розправляється з ворогами, але зовсім не уявляє, як налагодити дружні стосунки з матір’ю обраного дитини. Далі належить зустрітися з самим Дияволом, щоб спробувати домовитися про звільнення душі невинної дитини. Паралельно чоловік вирішує власні психологічні проблеми, переносячись думками в минуле. Фільм Примарний гонщик 2 (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Знову любим транспортним засобом стане швидкісний Харлей Девідсон, на якому він їздить по міських вулицях у пошуках ворогів і недругів. Взаємини з підлітком складаються непросто, адже це не тільки боротьба поколінь, а й зіткнення різних поглядів і світоглядів.

Режисер: Марк Невелдайн, Брайан Тейлор
В ролях: Ніколас Кейдж, Кіран Хайндс, Віоланте Плачідо, Ідріс Ельба, Джонні Вітуорт, Фергус Ріордан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress