Джонні Блейз не думав, що йому доведеться рятувати рідного батька від смерті. Угода з дияволом укладена, через деякий час чоловік повинен стати примарним гонщиком, що вершать власне правосуддя. Безсмертна душа перейшла у володіння диявола, який зробив її агентом потойбічних сил, а чоловіка наділив надлюдськими здібностями. Він домігся головного врятував батька від смертельної хвороби, заплативши при цьому високу ціну. Тоді він не замислювався про втрати, серед яких виявилася його кохана Роксана. В обов’язки Примарного гонщика входить видобуток і доставка в пекло душ грішників своєрідну данину для господаря.

Трансформації зазнав і зовнішній вигляд чоловіка тепер він палає вогнем, як і його швидкісний Харлей Девідсон. Примарний Гонщик знайшов чимало ворогів, серед яких дрібні грабіжники, хулігани, фантастичний пісочний чоловік, водяний з спливаючим оком, Лютий чоловік ураган, демони у всьому їх різноманітті. Вороги підкоряються Блекхарту, який одного разу в минулому повстав проти власного батька, а тепер він хоче знищити прославленого Гонщика. Сатана не в силах протистояти сина, але впевнений, що Примарний гонщик не дасть себе в образу. Фільм Примарний гонщик (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сам Джонні намагається підібрати слова, щоб порозумітися з Роксаною і переконати дівчину в тому, що з ним у неї немає майбутнього. Полум’я не бажає жити в страху, тому готовий ризикувати життям, здійснюючи запаморочливі трюки.

Режисер: Марк Стівен Джонсон
В ролях: Ніколас Кейдж, Єва Мендес, Уес Бентлі, Метт Лонг, Пітер Фонда, Сем Елліотт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress