Фільм Прискорення (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Алекс дуже красива дівчина, але у неї незвичайна професія — вона злодійка, причому дуже щаслива, однак приходить час, і дівчина вирішує, що пора виходити з гри, у неї достатньо коштів, щоб жити розкошуючи і ні про що не замислюватися. Але в цей момент до Алекс приходить її колишній партнер і хочеться зробити остання справа, є велика партія діамантів і буде хороший куш. Але майже відразу операція йде не за планом, Алекс провалює справу, а потім дівчина розуміє, що діаманти були лише для відводу очей і справжня мета пограбування щось інше.

Саме це і потрібно було міжнародної злочинної організації, а вона, мимоволі завадила їх планам, та ще й догадалась про все. Алекс дівчина розумна і розуміє, що тепер її життя не коштує і гроша. Подивившись фільм «Прискорення» 2016 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720, ви дізнаєтеся, що головна героїня повинна бігти.

Адже по п’ятах вже йде кілер, але спочатку дівчині доведеться розібратися, хто підставив її з цим пограбуванням і кому вона так заважає, що її хочуть убити. Алекс мріяла вийти з криміналу, але тепер доведеться затриматися.

Режисер: Nathan Gabaeff
В ролях: Денні Трехо, Денай Гарсіа, Трент Гарретт, Майкл Флорес, Роб Негл, Ерін Салліван, Джастін Дре, Граци ДиПаоло, Джонатан ЛаВалли, Fletcher Harold


загрузка...