Любитель моркви на ім’я Сміт в сутінках ночі очікує прибуття маршрутки. Несвідомо потенційний пасажир стає очевидцем підготовлюваного злочину. По тротуару з болем в животі прошмигнула в підворітню вагітна дама в жовтому пальто. Перелякану особу переслідує Лютий бандит на чорному пікапі. Щоб продовжити рух всередину промзони, злочинець паркує лімузин поблизу галантерейної лавки. Неподобство Сміт не терпить. Добрий самаритянин відважно втручається в ситуацію. Використовуючи пробивну силу очищеної моркви, захисник слабких громадян ліквідує загрозу. Положення ускладнюється раптовими пологами переляканої втікачки.

Сміт змушений приймати немовля під град куль приятелів загиблого розбійника. З немовлям на руках втікачі несуться геть від банди свавільників. Під час перестрілки мати малюка гине від свинцевого заряду ватажка зграї. Сміливець не покидає новонародженого карапуза. Гангстери не відстають, додаючи в стрілецький арсенал снайперське озброєння. Причина кровожерливості до невинного створення не прояснюється. Сміт стає для голодного немовляти істинним ангелом хранителем, який не допустив несправедливості. Фільм Пристрель їх (2007) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З численними агентами таємної впливової організації проходять періодично збройні сутички. На мосту і в парку втікачу вдається вивернутися з пастки. Загнати в глухий кут спритного хранителя дитячої душі не виходить.

Режисер: Майкл Девіс
В ролях: Клайв Оуен, Пол Джаматті, Моніка Беллуччі, Стівен Макхетті, Грег Брайк, Деніель Пілон, Джуліан Річінгс, Тоні Манч, Скотт МакКорд, Рамона Прінгл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress