Події кінострічки перенесуть в недалеке майбутнє. Це 2024 рік, коли в Сполучених Штатах Америки все готово до проведення виборів президента. Напередодні цього відповідального дня елітній команді професійних кілерів належало виконати секретне завдання. План дій був складений представниками служби ЦРУ. Належало здійснити викрадення Міністра оборони від Північної Кореї. Операція повинна була бути проведена на території бункера, що відноситься до демілітаризованої зони. Тільки вже незабаром солдати усвідомлюють, що успіх місії опинився під серйозною загрозою. Вони стали заручниками серйозної перестрілки, яка ускладнила процес.

Напруга між Південною і Північною Кореєю поступово набирає обертів. Здається, що зупинити дане протистояння більше не є можливим. Кожен з солдатів втомився від постійних наказів керівництва і давно мріє опинитися на батьківщині, забуваючи про всі колишні прикрощі і небезпеки. Фільм Приватна військова компанія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ситуація ускладнена безуспішністю планів, які неможливо трансформувати, адже все відбувається дуже швидко. Над усіма нависло стан очікування істинної катастрофи, яка призведе до повного краху і руйнування надій.

Режисер: Кім Бен-у
В ролях: Ха Джон-у, Лі Сон-гюн, Кевін Дюран, Дженніфер Ель, Малік Йоба, Спенсер Деніелс, Роберт Кертіс-Браун, Джефф Біслі, Хорхе Пальо, Дін Доусон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress