загрузка...


Агентам МІ-5 вдається затримати арабського терориста Адама Касима. Американці вимагають видачі злочинця владі Сполучених Штатів. Під час спроби передати іммігранта співробітника ЦРУ кортеж потрапляє в пробку поблизу набережної. Автомобільний затор передбачає можливість звільнення арештанта альтернативними засобами. Гаррі керує операцією прикриття. Мотоциклісти, озброєні автоматами, зуміли наблизитися до федералів на забійну відстань фактичного пострілу. Погрожуючи розправою, розбійники зуміли змусити керівника місії добровільно відкрити фургон з в’язнем. Коли Касим опинився на волі, спільники миттєво пішли без стрілянини і вбивств.

Повторно наздогнати бандитів не вийшло через чіткі і продуманих дій втікачів. Досвідчені рецидивісти змінили транспортний засіб, намагаючись відірватися від настирливої погоні. Керівництво секретним відомством звинувачує Гаррі в некомпетентності. Досвідчений професіонал не став чекати ганебного звільнення. Колишній колега розвідників імітував власне самогубство, щоб розв’язати руки. Аналітики зуміли розгадати непоказний план невдачливого боса, який спробував поодинці знову завербувати втік Адама. Вбудований в мусульманську структуру агент сприяє виконанню взятих зобов’язань. Фільм Привиди: Краща доля (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

До пошуків підключається розвідник з Московського філії. Особистий стимул викликає в очах перспективного шпигуна азарт. Аріну впроваджував до фундаменталістів затребуваний повірений у справах з прав людини.

Режисер: Бхарат Наллурі
Актори: Майкл Уілдман, Таппенс Мідлтон, Джеффрі Стретфілд, Пітер Ферт, Елліот Леві

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress