Фільм Прихильник (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Одного разу співробітникам правоохоронних органів посміхається справжня удача. В центрі уваги знаходяться співробітники спеціального загону, який займається усіма питаннями, що стосуються наркотичних засобів. Щодня їм доводиться стикатися з злочинцями, які займаються виготовленням та розповсюдженням наркотиків. Іноді головним героям доводиться ризикувати власним життям, щоб закрити чергову точку виготовлення та збуту. Правда, на цей раз до них прямо в руки потрапляє господар однієї з лабораторій, що займається виготовленням і продажем наркотичних засобів.

За деякою випадковості лабораторія вибухає, а ця людина потрапляє в руки спеціальної групи. Тепер у нього не залишається вибору, як співпрацювати зі слідством. Господар лабораторії дізнається про те, що покарання може стати менш важким, якщо він захоче співпрацювати з працівниками органів, тому він вирішує здати цілу мережу обігу наркотичних засобів. Чоловік готовий навіть поділитися інформацією про верховному наркобароне, який стоїть за всіма справами. З цього моменту в спеціальному загоні правоохоронних органів дозріває масштабна місія.

В найближчому майбутньому їм належить проникнути в найбільшу наркомережу країни. Це справа виявляється на піку відповідальності, адже кожна найменша помилка може згубно вплинути на всю місію. Фільм Прихильник 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лі Хе-ен
В ролях: Чо Джин-ун, Рю Джун-ялина, Кім Джу-хек, Чха Син вон, Кім Сон-рен, Пак Хе-джун


загрузка...