Дія кінокартини відбувається в 30-х роках минулого століття, в Пекіні. Головним героєм є молодий хлопчина. Безжурний мрійник хотів навчитися прийомам рукопашного бою, щоб давати гідну відсіч своїм суперникам. Він вкладає всю душу в ці непрості заняття.Зовсім скоро він зможе вже навчати початківців бійців. Одного разу він стає свідком, як у свої ряди японці вербують у свої ряди нового агента для посилення армії. До величезного нещастя, хлопчини помічають непрохані гості. Вони безжально вбивають його сім’ю, його ж рятує від загибелі американський доктор. Захисник просить героя фільму, навчити його оборонятися. Навчання займає багато часу. Чоловік встиг накачати велику фізичну форму.

Через роки войовничий житель Пекіна вирішує повернутися на батьківщину, щоб звершити правосуддя і помститися кривдникам за своїх близьких. Він повернувся в Китай з цією метою. Бідолаха не підозрював, що тут його чекають найскладніші випробування за все його життя. Бідолаха не залишить у спокої підступних кривдників. Йому необхідно помста. Заради своєї заповітної мети майстер бойових мистецтв готовий долати будь-які труднощі. Злочинці навіть не пам’ятають цього юнака.

Йому вдалося розлютити цих зловмисників. Банда не планує сидіти і чекати жорстокої розправи. Вони також готують план, за яким позбудуться нав’язливого чоловіка. Фільм Прихована людина (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Цзян Вень
Актори: Едді Пен, Ляо Фань, Цзян Вень, Чжоу Юнь, Сюй Цин, Кен’я Савадов, Енді Френд, Ши Хан, Лі Мен, Дзюн’іті Кадзіока

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress