загрузка...


Іноді люди вірять у очевидні факти і навіть не хочуть розібратися в справжніх причинах події. У такого підходу до вирішення проблем є певні негативні наслідки, які не змушують себе чекати. В центрі уваги знаходиться молода принцеса, яка до певного моменту насолоджувалася своїм життям в королівстві. Вона навіть подумати не могла, що зовсім скоро зіткнеться з глобальними проблемами, які кардинально змінять її життя. Однак незабаром все саме так і сталося. Все почалося в той момент, коли батька дівчини – правителя королівства, вбивають невідомі злочинці. Перша підозра, звичайно ж, падає на головну героїню.

Дівчині доводиться бігти з рідного королівства, адже її дійсно стали звинувачувати у вбивстві власного батька. Вона зустрічається з богом Одіном, який вирішує допомогти дівчині, яка потрапила у непросту ситуацію. Героїня починає разом з ним мандрувати по всьому світу, щоб знайти однодумців і створити міцну армію. Крім цього у своїй подорожі дівчина набирається досвіду і мудрості, щоб в кінцевому підсумку разом зі своєю армією нарешті скинути зрадників з королівства і повернути свій законний трон.

Чи зможе принцеса – вікінг впоратися з усіма проблемами і труднощами, перемогти зло і нарешті повернутися в рідне королівство в якості нового правителя? Фільм Про Богів і воїнів (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Хьюз
В ролях: Теренс Стемп, Мартін Форд, Пол Фрімен, Вікторія Брум, Уїлл Меллор, Йен Бітті

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress