Фільм Проект Е 1337: Альфа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дія відбувається в майбутньому. Людству доводиться боротися за своє життя. Над усіма землянами нависла загроза. Новий вірус, що заразив величезна кількість людей, призводить до тяжких наслідків — людина виявляється абсолютно сліпим. Вчені не можуть знайти вакцин від цієї бактерії і люди занурюються в хаос. Ніхто не може відчувати себе захищеним. На Землі залишається не так багато місць, де вірус не встиг поширитися. Ці невеликі ділянки густо заселені, що вижили і встигли пристосуватися людьми. Ресурсів на всіх не вистачає, паніка захоплює все більшу кількість народу.

Між поселеннями весь час відбуваються сутички за наявні запаси. А влада не робить нічого для народу, а тільки ще більше погіршує ситуацію. Періодично відбуваються повстання простого народу проти існуючого режиму. Представники влади починають розробку нового зброї. Зброї, яка, на їх думку, повинно буде тримати в покорі та слухняності решти громадян. Одна корпорація веде нові розробки по створенню біологічно модифікованих солдатів.

Цей солдат не буде мати потребу у відпочинку, їжі, він ніколи не буде промахуватися. Ідеальне знаряддя… чи Можна боротися з такою досконалістю? Фільм Проект Е 1337: Альфа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джейсон Л. Ванг
В ролях: Шелбі Брунн, Майкл Вітович, Стефані Сатчік, Тейлор Нелмс, Кармен Гангале, Джейсон Л. Ванг


загрузка...