Багато відомих злочинці могли б бути геніями науки або великими творцями мистецтва, але замість законної слави зловмисники вважали за краще незаконне збагачення. Саме такою особистістю став гонконгський фальшивомонетник на прізвисько «Художник». Друкуючи банкноти високої якості, практично не відрізняються від справжніх, зловмисник організував підпільний монетний двір з безперебійною роботою. Десять мільйонів підробленої валюти в обороті країни здатні не тільки збагатити кримінальні верстви населення, а й посприяти краху фінансової системи держави.

Розумний, хитрий і обережний Художник оточив себе не менш розважливими і кваліфікованими у своїй справі подільниками, так що затримати його банду на гарячому практично не представляється можливим. Фільм Проект «Гутенберг» (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Така ситуація змушує сили правопорядку діяти радикальними методами і залучити до упіймання злочинця досить незвичайної людини. Неординарно мислить і робить, він здатний випередити дії злочинців на кілька кроків вперед.

Режисер: Фелікс Чон
Актори: Чоу Юнь-Фат, Аарон Квок, Чжан Цзінчу, Кетрін Чау, Девід Ван

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress