Фільм Прорив (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Стародавнє королівство Чосон зазнало поразки в одвічному протистоянні з Піднебесної імперією, яку в цей історичний період очолює династія Цин. Щоб умилостивити могутнього супротивника, чосонский імператор як гарантію вірності прийнятим клятвам смирення і покірності віддав свого молодшого сина-чхуна в заручники переможцям. Невипадково вибір припав на цього бравого хлопця, адже Лі – абсолютно кращий боєць і воєначальник Чосона, який одним своїм виглядом на полі бою здатний вселяти армії дикий ентузіазм і готовність боротися до кінця.

Тепер елітний воїн в полоні, хоча зовсім не страждає з цього приводу, адже китайці захоплюються силачем, оточили його пошаною, повагою і любов’ю. До послуг веселого заручника буквально будь-яка примха – жінки, заморські страви, дорогі вина і гроші для азартних ігор. Воїн радий і щасливий опинитися в цьому дивному становищі, коли він начебто кожен день ходить під страхом смертної кари і в той же час живе наче в раю.

Тим часом на Батьківщині трон зайняв старший брат китайського бранця Чи-юн, який зумів домогтися від сусідньої династії згоди відпустити Чхуна. Фільм Прорив (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кім Сон-хун
Актори: Хен Бін, Чан Дон гон, Чо У-джин, Кім І-сон, З Джі-хе, Чон Ман-щик, Чо Даль-хван


загрузка...