Фільм Прототип (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Прототип — захоплюючий фільм про те, як одна людина робить вибір між звичайним існуванням і життям робота. Як відомо, в останніх немає того, чим може пишатися людина. Робот не може відчувати людські емоції, зате наділений незвичайним інтелектом. А що вибрали б ви: своє життя або перетворення в робота? Можливо, цей фільм допоможе вам зробити цей непростий вибір. Нехай навіть в теорії. Отже, дія фільму розгортається в недалекому майбутньому. Винаходи людства обернулися проти нього самого, тому на планеті не вщухають конфлікти. Але мало битв з собі подібними, на Землю ще постійно нападають і інопланетні істоти.

Саме тому групі вчених було доручено створити істоту, яка буде здатна вирішити всі проблемні ситуації. Кращі уми людства були відібрані в один науковий центр для вирішення цієї проблеми. Фінал був близький, але один злочин зіпсував все. На лабораторію, де проводилися всі розробки, було скоєно напад. Офіційно вважається, що нападали невідомі. Але деякі підозрюють, що з-під контролю вийшов піддослідний робот, створений вченими. У будь-якому випадку, загинули всі співробітники лабораторії. Вижив тільки головний герой. Його звуть Алекс, і він єдиний знає правду про те, що сталося. Фільм Прототип (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер тільки від нього залежить, що буде далі з розробками загиблих людей. Адже Алекс вчасно втік з розгромленої лабораторії, прихопивши з собою результати досліджень і пробірку з рідиною.

Режисер: Марсело Гріон
В ролях: Вікторія ДеМаре, Тереза Тіллі, Марк Васконселлос, Тодд Стройк, Брайан Кент, Стівен Фрай, Девід Джеймс Прайс


загрузка...