загрузка...


На всій планеті, в результаті появи жахливих чудовиськ прилетіли з космосу настав апокаліпсис. Паразитує форма життя почала дуже швидко перетворювати всіх людей, котрі живуть у справжніх зомбі, які починають атакувати і заражати людей, що вижили. Міста перетворилися на величезні пустельні території, і небагато вижили намагаються всіма силами залишитися в живих, ховаючись від нишпорять по всій окрузі монстрів. Деякі ж люди, перетворилися на справжніх мародерів, і нападають на самотніх подорожніх, відбираючи у них їжу і ресурси.

Еліза і Джаред вже кілька років ведуть боротьбу за виживання, в новому обезумевшем світі. Одного разу від одного з зустрінутих подорожніх вони дізнаються, що в іншому кінці країни на заході США є карантинна зона, якийсь місто вільний від монстрів і бандитів. Фільм Прояви темряви (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Навіть не будучи впевненими в тому існує це місце, хлопці відправляються в довгий шлях, попутно уникаючи зустрічі з монстрами і збожеволілими бандами мародерів.

Режисер: Эйдриан Кастро
В ролях: Тамара Гуо, Лоран Бойтекс, Джонатан Лі Джонс, Джекі Брук, Сем Альхадж, Майкл Бут

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress