Фільм П’ятнадцять хвилин війни (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Рано вранці шкільний автобус регулярно відправлявся в місто Джібуті. Їм керують африканські діти і білі вчителі. Терористам не про що турбуватися на автобусній зупинці, поки вони не сядуть в таксі. Більшість дітей у віці від шістдесяти до дванадцяти років слабкі. Повстанці втекли в Сомалі і зупинилися на двадцять хвилинній зупинці. Машина зупинилася в іншого конвою підозрюваних бойовиків. Вони сказали, що прикордонники були частиною збройного сепаратистського угруповання, яка намагається створити незалежну державу, і провели серію розслідувань. Одним з них було негайне звільнення його господаря, коли він був поміщений у в’язницю. Всі пірати вбиті в нелегальних ситуаціях.

Французький командувач направив війська в район біля місця події. Армія кричала, але нічого не могла з цим вдіяти. Кожен не може напасти на машину. Це неминуче призводить до смерті дітей. Таким чином, парламентер підтвердив, що агресори приймуть умови французів і скоро зможуть це зробити. Однак переговори велися тільки для того, щоб обміркувати час і ретельно переглянути тактику атаки. Того ж дня вертоліт надав кращих французьких снайперів, щоб втрутитися в плани водія.

На зустрічі герої оцінили ситуацію. Автобус був на відкритому майданчику. Ситуація була спекотною в жарку погоду. Фільм П’ятнадцять хвилин війни (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фред Грівуа
Актори: Альбан Ленуар, Ольга Куриленко, Себастьян Лаланн, Давид Муржі, Мікаель Абітбуль, Гійом Лаббе, Бен Кура, Венсан Перес, Жозіан Баласко, Кевін Лейн


загрузка...