Джеймс Хендерсон відправився в Східну Європу для виконання декількох важливих місій. Він агент, який працює на уряд Америки. Ніхто не повинен був дізнатися про прибуття Джеймса в країну — всі операції потрібно було провести під прикриттям, після чого спокійно і без шуму покинути східна держава. Однак, плани Джеймса різко змінюються, коли несподівано військовий лідер країни вирішує вбити президента. Замах було вчинено невдало, а це значить, що президента ще можна врятувати.

І, здається, зробити це зможе тільки спеціальний агент з Америки, про прибуття якого в країну військовому лідеру вже стало відомо. Природно, «шпигуна» відразу ж захотіли прибрати. В результаті Хендерсону довелося рятуватися втечею, але залишати країну він не збирається. Спочатку йому необхідно знищити ворога держави, після чого гарантувати новому президенту безпеку. Після того, як за спецагентом починає полювати ціла армія головорізів, він розуміє, що йому потрібно знайти безпечне місце, де він зміг би оборонятися. І цим безпечним місцем стає популярний в місті готель. Природно, він не стане надійною фортецею для головного героя. Адже рано чи пізно вбивці увірвуться в будинок. Проте, у Хендерсона є всі шанси зупинити головорізів, адже серед постояльців готелю йому вдалося знайти однодумців, які готові допомогти спецагенту знищити військового лідера і врятувати президента країни, який ось-ось може бути убитий. Готель став відмінним прикриттям для Джеймса, але йому в будь-якому випадку доведеться звідси вибратися після того, як головорізи будуть вбиті. Битва головного героя не закінчиться на знищення вбивць.

Адже найголовніший злочинець — військовий лідер, досі залишається на волі і має величезну владу. Саме його і потрібно усунути Джеймсу в першу чергу. А ворог держави буде готовий до удару з боку спецагента. Фільм Ранг вбивць (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Тантер
В ролях: Люка Пьеруччі, Конор Хегарті, Том Хоппер, Нік Даннінг, Емі Хубермен, Трейсі Мур, Брайан МакГіннесс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress