Любителі гостросюжетних бойовиком і закручених сюжетів, без сумніву, оцінять фільм Ред 2, головну роль в якому зіграв знаменитий Брюс Вілліс. Колишній агент ЦРУ Френк Мозес сподівається на пенсії відпочити від численних розборок з мафією і бандитами, але його спокій досить швидко переривається. Марвін, друг Френка, з’являється в його магазинчику і пропонує взяти участь у якійсь справі. Френк навідріз відмовляється, прийнявши тверде рішення провести залишок днів у тиші і спокої. Не встигнувши від’їхати від магазину і десятка метрів, машина Мартіна вибухає.

Френк перебуває в повній впевненості, що його друг з якихось своїх мотивів інсценував власну смерть, тому перевіряє його прямо на похоронах, встромивши йому в руку голку. Переконавшись, що все відбувається по-справжньому, Френк страшенно засмучується. Але його скорбота переривають співробітники ФБР, впевнені, що у нього є якісь дані про проект «Паслін». Фільм РЕД 2 (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У розпал подій на сцені з’являється Мартін, який розповідає другові про те, що в мережі з’явилася інформації і причетності Френка до проекту «Паслін». Мартіну і Френку належить протистояти найсильнішим спецслужбам і знайти того, хто зацікавлений у їх смерті.

Режисер: Дін Парізо
В ролях: Брюс Вілліс, Джон Малкович, Мері-Луїз Паркер, Хелен Міррен, Ентоні Хопкінс, Лі Бен хон, Кетрін Зета-Джонс, Ніл МакДонаф, Брайан Кокс, Девід Тьюліс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress