Фільм Редуктори (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У сучасному світі багато людей захоплюються автомобілями. Особливу позицію займають гонщики, для яких немає ніяких перешкод. Такі люди готові йти до самого кінця, аби здобути перемогу і поставити черговий рекорд. Однак далеко не завжди їм світить удача. Багато хто, ризикуючи власним життям, гинуть на гоночних треках. Один легендарний гонщик на ім’я Боббі Дунлап, у якого батько загинув трагічним чином, виразно відчуває страх до водіння. Однак після раптового появи наставника, підліток намагається забути про минуле і змінити власну точку зору, поборовши всі страхи.

Попереду його буде очікувати лише гоночний світ і швидка їзда. Він замінить власного батька і доведе, що є кращим в улюбленій справі. Боббі повинен впоратися зі своїми внутрішніми демонами і зайняти перше місце на перегонах всього свого життя. Всі гоночні автомобілі, треки, стиль водіння і професійні гонщики — це приносить масу адреналіну. Часом дуже складно увійти в поворот, щоб машину не знесло в кювет.

Головний герой буде наполегливо домагатися поставленої мети, незважаючи на будь-які майбутні труднощі в дорозі. Бажання перемоги – це головний аргумент у його кар’єрі. Фільм Редуктори (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон О. Хартман
В ролях: Массімо Листа, Стюарт Стоун, Емілі Пічі, Аланна Романски, Джек Девіс, Шон Деррі, Джеффрі Карпентер, Joe Cheeta, Джаррод ДиДжиорджи, Алана Хіксон


загрузка...