Фільм «Рейд 2» починається рівно з того моменту, де обірвалася перша картина. Троє поліцейських змогли вціліти в кривавій бійні, влаштованої злочинним синдикатом Джакарти, але їм не довго довелося радіти своїй удачі. З них тільки офіцер Рама зберіг своє життя і прийняв непросте рішення зав’язати зі службою. Намагаючись налагодити побут та забезпечити дружину і маленьку дитину, він пориває зі старими зв’язками. Однак жорстоке вбивство брата змушує відставного поліцейського задуматися про безпеку родини. До нього звертає начальник групи по боротьбі з корупцією, який втомився від того, що злочинці завжди на крок попереду оперативників.

Він пропонує Рамі змінити правила гри: проникнути в їх систему і дійти по ієрархічній драбині як можна вище, щоб вдарити безпосередньо з босів мафії. Рама погоджується і тепер для всіх він перейшов на бік зла. Завдяки своїм навичкам він швидко піднімає свій авторитет в особі, як рядових членів угрупування, так і серед їх керівників.

У вирішальний момент Рамі потрібно не забути для чого він все це почав і не просто помститися, а знищити синдикат на корені. Фільм Рейд 2 (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Гарет Еванс
В ролях: Іко Уайс, Арифин Путра, Тво Пакусодево, Ока Антара, Алекс Аббадо, Чечеп Аріф Рахман, Джулія Естелл, Вері Три Юлисман, Рюхей Мацуда, Кэнити Ендо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress